Sklep / Shop
Geschäft
Магазин

Rozwiązania dla przemysłu

W roku 1972 firma Plasti Dip wynalazła i wyprodukowała produkt o nazwie handlowej: Plasti Dip®. Powłokę nadającą się do wielu zastosowań dla majsterkowiczów. Pomimo faktu, że Plasti Dip® zyskała szybko popularność jako powłoka do powlekania uchwytów narzędzi, to jej użytkownicy znaleźli tysiące innych zastosowań, w których sprawdza się ona równie świetnie. Obecnie Plasti Dip® powszechnie wykorzystuje się do zastosowani amatorskich jak i przemysłowych.

Nie ograniczamy się jedynie tylko do Plasti Dip®. Produkujemy wiele różnych powłok i produktów, których zastosowanie zależy tylko od wyobraźni. Na przykład nasz ReRACK - zestaw do naprawy uchwytów w zmywarkach do naczyń - odświeży i naprawi każdą konstrukcję wykonaną z powlekanego drutu (np. suszarki do naczyń). Wiele z naszych zestawów naprawczych posiada nieskończoną ilość zastosowań, a najprawdopodobniej niektóre z nich nie zostały jeszcze nawet odkryte!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i produktami, które natchną Państwa nowym pomysłami ich wykorzystania. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii na ich temat.

Produkty te nie są przeznaczone do wykorzystania w jakiś specjalny, określony sposób. Opracowane zostały tylko i wyłącznie na potrzeby produkcyjne. Produkty te należy stosować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Start Firma Produkty Malowanie samochodów Dla przemysłu Porady techniczne Polityka prywatności Kontakt
Dane do przelewu

Santander S.A.

konto złotówkowe: 95 1090 2590 0000 0001 5420 0836

Performix

Plastidip-pl Generalny Dystrybutor Plasti Dip na Polskę. Specjalistyczne powłoki i masy do zastosowań motoryzacyjnych, domowych, produkcji i przemysłu. Plasti Dip jest obecnie dostępny na całej kuli ziemskiej: Europa (Polska, Anglia, Niemcy, Włochy), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Afryka, Australia. Plasti Dip is current available all over the world: Europe (Poland, England, Germany, Italy), North America, South America, Asia, Africa, Australia.

Plastidip-pl
Wyłączny przedstawiciel firmy Plasti Dip International i firmy Preval na terenie Polski i Europy Wschodniej
Oferujemy możliwość płacenia kartą
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych