Sklep / Shop
Geschäft
Магазин

Rozwiązania dla majsterkowiczów

Specjalistyczne powłoki i masy do zastosowań domowych

W roku 1972 firma Plasti Dip wynalazła i wyprodukowała produkt o nazwie handlowej: Plasti Dip®. Powłokę nadającą się do wielu zastosowań dla majsterkowiczów. Pomimo faktu, że Plasti Dip® zyskała szybko popularność jako powłoka do powlekania uchwytów narzędzi, to jej użytkownicy znaleźli tysiące innych zastosowań, w których sprawdza się ona równie świetnie. Np. czy wiedzieliście Państwo, że Plasti Dip® może znaleźć zastosowane w domu i ogrodzie; w produkcji rzemieślniczej; projektach artystycznych; przy naprawianiu samochodu i jego konserwacji; do konserwacji i naprawy łodzi i jachtów, a także w wielu innych przypadkach.

Nie ograniczamy także Państwa wyobraźni do odkrywania możliwości wykorzystania tylko jednego produktu Plasti Dip®. Produkujemy obecnie szereg specjalistycznych powłok i klejów, które także można wykorzystać w wieloraki sposób. Np. nasz zestaw naprawczy do suszarek na naczynia i uchwytów drutowych pokrytych winylem sprawi, że będą one wglądały jak nowe. Zestawy te mają niemalże nieskończenie wiele zastosowań... a zapewne niektóre z nich nie zostały jeszcze odkryte.

Może znajdziecie Państwo nowe pomysły po przeczytaniu Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ).

Zapraszamy do dzielenia się nowymi pomysłami na wykorzystanie naszych produktów. Jesteśmy zawsze chętni i gotowi do wysłuchania oryginalnych sposobów użycia naszych specjalistycznych powłok w domu i ogrodzie. Zachęcamy do odwiedzania naszych sklepów w Państwa okolicy.

 

Start Firma Produkty Malowanie samochodów Dla przemysłu Porady techniczne Polityka prywatności Kontakt
Dane do przelewu

Santander S.A.

konto złotówkowe: 95 1090 2590 0000 0001 5420 0836

Performix

Plastidip-pl Generalny Dystrybutor Plasti Dip na Polskę. Specjalistyczne powłoki i masy do zastosowań motoryzacyjnych, domowych, produkcji i przemysłu. Plasti Dip jest obecnie dostępny na całej kuli ziemskiej: Europa (Polska, Anglia, Niemcy, Włochy), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Afryka, Australia. Plasti Dip is current available all over the world: Europe (Poland, England, Germany, Italy), North America, South America, Asia, Africa, Australia.

Plastidip-pl
Wyłączny przedstawiciel firmy Plasti Dip International i firmy Preval na terenie Polski i Europy Wschodniej
Oferujemy możliwość płacenia kartą
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych